370. Argan-Granat-Herbata

Linie kosmetyczne na prezent - Zioła

Z olejkiem arganowym

Olejek arganowy (Argania Spinosa) to "Eliksir Młodości" i tzw. płynne złoto Maroka posiadający niezwykłe działanie odmładzające na skórę. Na dzień dzisiejszy ten olejek jest najbogatszym we właściwości pielęgnacyjne olejem produkowanym na świecie. Posiada nienasycone kwasy tłuszczowe (80%), głównie kwasy omega-6 i omega-9. Olejek arganowy zawiera prawie 100 substancji czynnych, w tym pięć grup związków antykancerogennych: karoteny, polifenole o działaniu antyoksydacyjnym i przeciwrodnikowym, sterole regenerujące naskórek, tokoferole i alkohole łagodzące objawy alergii. Linia kosmetyków z olejem arganowym jest zdobiona perełką i może być z powodzeniem przeznaczona na prezent.

Z owocem granatu

Sok z owoców granatu zawiera wiele cennych składników o działaniu antyoksydacyjnym, odżywczym i przeciwzmarszczkowym. Jeden z najwybitniejszych prekursorów współczesnej medycyny Hipokrates zalecał go na dolegliwości żołądkowe i kaszel, a królowa Kleopatra i Helena Trojańska, świadome dobroczynnego wpływu tych owoców na urodę spożywały je w obficie. Te delikatne kosmetyki pielęgnacyjne owoc granatu przywracają skórze gładkość i miękkość oraz pozostawiają na niej świeży i delikatny zapach lata. Linia kosmetyków z owocem granatu jest ręcznie zdobiona i może z powodzeniem być przeznaczona na prezent.

Z zieloną herbatą

Ekstrakt z zielonej herbaty (Thea Sinesis) chroni skórę przed wolnymi rodnikami oraz przed szkodliwymi wpływami zanieczyszczonego środowiska, dotlenia komórki skóry, pobudza procesy odnowy komórek. Jest bogatym źródłem prowitaminy A oraz witamin B1, B2, C, PP, K i wielu mikroelementów. Zawarte w zielonej herbacie flawonoidy skutecznie usuwają wolne rodniki z organizmu, zaś polifenole pomagają zapobiegać miażdżycy i chorobom serca. Związki te działają przeciwzapalnie i bakteriobójczo, łagodzą reakcje alergiczne. Wpływają na ciało i psychikę harmonizująco, odprężająco i energizująco. Linia kosmetyków z zieloną herbatą jest zdobiona i może być z powodzeniem przeznaczona na prezent.

3 produkt(ów)

na stronę

3 produkt(ów)

na stronę