Szczotka do masażu antycellulitowa z włosiem

Szczotka do mycia i masażu ciała antycellulitowa z włosiem.
Kod: WP-965A
SZCZOTKI

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

Szczotka do mycia i masażu ciała antycellulitowa z włosiem. Szczotki do mycia i masażu antycellulitowe to bardzo praktyczne i przydatne akcesoria w każdej łazience. Poza ich podstawową właściwością jaką jest usuwanie cellulitu tzw. pomarańczowej skórki jest masaż i lekki peeling czyli złuszczanie starego naskórka. Powodują także regenerację naskórka i pobudzają krążenie.

Masaż (Massage) powoduje przyspieszenie krążenia krwi, lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek oraz rozluźnienie mięśni, a dzięki temu łagodzenie bólu wywołanego ich napięciem. Wpływa na przesuwanie nadmiaru wody w przestrzeniach międzykomórkowych i stymuluje układ limfatyczny. Działa również znakomicie na wszelkiego rodzaju blizny.

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Szczotka do masażu antycellulitowa z włosiem
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.