Szampony

87

Szampony twarde do włosów na wagę

Wygodne szampony do włosów krojone w kostki

Szampon do włosów twardy był używany do mycia włosów dawno temu. Obecnie powraca się do tych starych sposobów mycia i pielęgnacji włosów. Nasza mydlarnia wyrabia ręcznym sposobem szampony do włosów na wagę w postaci bloków, które potem w sklepach kroi się dla klientów w kostki w zależności od potrzeb.

Pielęgnacja włosów twardym szamponem

Szampony do włosów w blokach do krojenia Lavea® w formie mydła do włosów zawierają ekstrakty z korzenia mydlnicy lekarskiej (łac. Saponaria Officinalis), która jest naturalnym środkiem myjącym stosowanym od wieków jako szampon. Zawierają ponadto wyciągi z aloesu, drzewa herbacianego, mango, brzozy, grejpfruta i winogron, które przenikając głęboko do warstw skóry odżywiają cebulki włosów nawet kilka dni po aplikacji. Szampony na wagę są bardzo wygodne w użyciu np. w podróży. Małą kostkę ukrojoną nożem z bloku bardzo łatwo umieścić w torebce czy plecaku.

Kosmetyki do włosów

Szampony twarde do włosów mają postać dowolnej wielkości kostki ukrojonej z bloku. Są prawdziwymi kosmetykami do włosów wzbogacane olejkami eterycznymi z trawy cytrynowej (Cymbopogon Citratus), drzewa herbacianego (Melaleuca alternifolia), werbeny (Verbena officinalis), lawendy (Lavandula officinalis), rozmarynu (Rosmarinus officinalis) i olejku winogronowego. Wykazują wyjątkowo silne działanie regeneracyjne, wzmacniające włosy i przeciwłupieżowe.

3 produkt(ów)

na stronę

3 produkt(ów)

na stronę