Sól do kąpieli kozie mleko i miód 270 g - amfora

Sól gruboziarnista do kąpieli z mlekiem kozim i miodem z wrzosów w ekskluzywnej szklanej amforze na prezent.
Kod: SCA-07
PREZENT

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

Sól do kąpieli kozie mleko i miód w szklanej amforze z naturalnym korkiem. To sól gruboziarnista do kąpieli z dodatkiem koziego mleka i miodu z wrzosów oraz olejów eterycznych i aromatycznych. W czasie kąpieli sól poprawia nastrój, regeneruje skórę i poprawia jej ukrwienie. Działa również kojąco i pobudzająco. Naturalna sól do kąpieli gruboziarnista cynamon z pomarańczą wykonana dla celów użytkowych i ozdobnych w ekskluzywnej szklanej amforze z naturalnym korkiem. Sól ze względu na jej wysoką jakość i na zastosowane opakowanie szklane jest kosmetykiem idealnym dla pań, panów i dzieci, przeznaczonym na prezent dla ukochanej osoby.

Dekoracyjna sól z olejkami eterycznymi i kozim mlekiem oczyszcza skórę, relaksuje umysł i pobudza ciało. Zmiękcza także wodę, barwi ją i nadaje piękny zapach w czasie kąpieli. Kąpiel pobudza Twoje zmysły, ciało nabierze równowagi i pozytywnej energii. Każda kąpiel z tą solą jest więc bardzo przyjemna i staje się wielką, fantastyczną przygodą. Słynąca z piękności królowa egipska Kleopatra zawdzięczała wspaniałą alabastrową skórę codziennym kąpielom w kozim mleku. Skład mleka koziego bardzo zbliżony jest do kobiecego, a nawet jest bogatszy w składniki mineralne.

Sposób użycia: 3-4 łyżki soli dekoracyjnej wsyp do przygotowanej kąpieli. Idealne efekty uzyskasz w temperaturze 40-45°C i po 20 min trwania kąpieli solnej. Sól nie tylko będzie dodatkiem do kąpieli ale także wypielęgnuje i pobudzi całe ciało. Chroń sól przed słońcem i przechowuj w suchym oraz ciemnym miejscu w temperaturze poniżej 25 °C.

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Sól do kąpieli kozie mleko i miód 270 g - amfora
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.