Mydlarnie i sklepy z kosmetykami

Mydlarnie

Zakupy hurtowe

Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca, a Twoi klienci pytają o produkty naturalne, o mydła organiczne i o oryginalne kosmetyki na bazie surowców najwyższej jakości - skontaktuj się z nami. Być może nie ma takiego miejsca w Twojej miejscowości, które oferuje właśnie podobne produkty. Otwórz taki punkt lub poszerz swoją ofertę i wyjdź naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów przyłączając się do sieci sprzedaży mydeł i kosmetyków naturalnych LAVEA®.

Twój punkt handlowy urośnie do rangi firmy specjalistycznej gdzie Twój klient znajdzie to, czego na próżno szukał w sklepach i marketach z tzw. masówką. Zatelefonuj do nas na numer tel. 32 7956788 lub wypełnij FORMULARZ  zamówieniowy, a otrzymasz ofertę i pełną dokumentację czyli tzw. PPI (Pełny Pakiet Informacyjny) wraz z niezbędnymi materiałami do prowadzenia sprzedaży mydeł i kosmetyków marki Lavea.

Oferta hurtowa kierowana jest więc do właścicieli posiadających sklepy stacjonarne z kosmetykami naturalnymi typu mydlarnia, drogeria naturalna, perfumeria czy sklep z upominkami. Kosmetyki naturalne i mydła, które oferujemy mogą także zainteresować kwiaciarnie, galerie, salony kosmetyczne, gabinety odnowy biologicznej, salony SPA, hurtownie kosmetyczne, a także agencje reklamowe i firmy handlowe oferujące swoim klientom kosmetyki "na prezent".

drogerie naturalne mydlarnie