343. Maski kosmetyczne

Werbena

Werbena użyta jest w kosmetykach Botanico Lavea® ze względu na jej działanie kojące i łagodzące wszelkie podrażnienia skóry. Uzyskiwany olejek eteryczny z werbeny odznacza się bogactwem i różnorodnością naturalnych związków zapachowych. Jej specyficzny, odświeżający zapach cytrusowy dodaje ciału energii, odświeża zmysły, dezynfekuje oraz łagodzi zmęczenie i codzienne stresy. Posiada silne właściwości przeciwzapalne i relaksujące. Ma również działanie uspokajające i wzmacniające.

Glinki i maseczki kosmetyczne

Używane są do pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała. Ich oczyszczające i odżywiające działanie znane było już w starożytności. Glinki swoją moc czerpią z wnętrza Ziemi. Te naturalne surowce mineralne wydobywane z niedostępnych miejsc, głębokich pokładów gleby oraz jaskiń wolne są od zanieczyszczeń.

W połączeniu z wodą lub z naparem z ziół lub olejkami Lavea® glinki mogą być wykorzystywane jako maseczki kosmetyczne na twarz i dekolt, na oczy, włosy, a także jako okłady do pielęgnacji całego ciała. Mają także zastosowanie w leczeniu trądziku, wyprysków, egzem, grzybic, także przy alergiach, oparzeniach i pękających naczynkach.

11 produkt(ów)

na stronę

11 produkt(ów)

na stronę