350. Kremy i masła

Kremy i masła do ciała i twarzy

Kremy te przeznaczone są do zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się naskórka. Optymalnie hydtratyzują skórę, przenikają do jej wnętrza, odświeżają, poprawiają elastyczność i utrzymują młodociany wygląd skóry. Zawierają olejek oliwny, kwas hialuronowy i masełko shea. Składniki aktywne kremów do twarzy i ciała ujędrniają tkankę łączną, zasilają witaminami oraz innymi składnikami odżywczymi, które są przenoszone w głąb skóry.

Masło shea (karité, shea butter, olejek z masłosza drzewa afrykańskiego) ma wiele składników odżywczych. Otrzymywane jest metodą zimnego tłoczenia przez co zachowane są substancje odżywcze. Uzyskuje się go z orzeszków drzewa masłowego Shea (ang. Shea Tree). Naturalnie rośnie na terenach sawanny zachodniej Afryki na obszarach Ghany, Mali, Burkina Faso, Nigerii.

Od stuleci masło shea znane jest ze swych właściwości odmładzających. Jest bogate w witaminy A, E oraz F. Używane jest w kosmetyce naturalnej LAVEA® dzięki swoim pielęgnacyjnym i upiększającym właściwościom. 

Luksusowe mleczka do ciała antycellulitowe

Mikroperełki mleczek (ang. Body Milk) do ciała zawierają olejek migdałowy, oliwny, olejek z konopi, witaminy A i E, koenzym Q10, wyciąg z bluszczu, wosk pszczeli, glicerynę roślinną oraz kompozycje aktywnych ziół. Delikatnie przenikają głęboko do warstw skóry i odżywiają ją nawet kilka dni po aplikacji. Wykazują wyjątkowo silne działanie antycellulitowe, regeneracyjne i wzmacniające na poziomie komórek skóry. Dzięki mleczkom Body Milk Twoje ciało odpoczywa lepiej, a skóra jest aksamitnie miękka i delikatnie pachnąca. Konsystencja bogatego mleczka, która doskonale się wchłania, regeneruje skórę pozostawiając na skórze jedwabisty film.

3 produkt(ów)

na stronę

3 produkt(ów)

na stronę