Pędzel do golenia

Naturalny pędzel do golenia w drewnianej oprawie.
Kod: PG-01
SZCZOTKI

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

Kod: PG-01. Pędzel do golenia w drewnianej oprawie. Wykonany jest z naturalnego włosia specjalnie hodowanej szczeciny chińskiej. Posiada zdolność zatrzymywania dużej ilości wody, dzięki temu można wytworzyć pianę z mydła do golenia szybko i łatwo. Pędzel jest bardzo łatwy w użyciu. Zaraz po wyjęciu z opakowania, tuż po chwili jest gotowy do użycia. Wszelkiego rodzaju pędzle do golenia wraz z naturalnym mydłem do golenia to bardzo praktyczne i przydatne akcesoria w każdej łazience. Poza ich podstawową właściwością bardzo delikatnie masują twarz pobudzając krążenie.

Gwarantujemy wysoką jakość, użyteczność, wytrzymałość i estetyczny wygląd pędzli do golenia. Wierzymy, iż niezmiennie od lat wyrób ten jest gwarantem jakości i solidności. Mamy nadzieję, iż nie zawiedziemy Państwa oczekiwań.

Tagi: urodziny, imieniny, święta, świąteczne, Boże Narodzenie, dzień ojca, mężczyzny, chłopaka, prezent, upominek

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Pędzel do golenia
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.