Oliwka do kąpieli macierzanka 200 ml

Oliwka do kąpieli z roślinkami i olejkiem z macierzanki.
Kod: OLV-24
Z ROŚLINKAMI

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 4532236 oraz 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

Oliwka do kąpieli macierzanka z roślinkami. W oliwce do kąpieli z roślinkami i olejkiem z macierzanki użyte są jedynie surowce odpowiednich fragmentów roślin w których znajdują się związki czynne takie jak flawonoidy, glikozydy czy olejki terpenowe. Właściwe stosowanie naparów, odwarów, maceracji czy nalewek z ziół wymaga dużej wiedzy. Dodane jednak do oliwek podnoszą jakość i komfort kąpieli chroniąc skórę przed wysuszeniem i podrażnieniami.

Macierzanka (łac. Thymus Pulegioides) jest bogatym źródłem żelaza i witamin, posiada także garbniki i flawonoidy oraz substancję o nazwie tymol, która ma własności bakteriobójcze. Olejek z macierzanki ma działanie przeciwgrzybicze i odkażające, które niszczy chorobotwórcze mikroorganizmy. Macierzanka jest doskonała także w bólach reumatycznych, nerwobólach i na stłuczenia. Dobrze działa na zwężenie poszerzonych porów skóry i na leczenie zmian trądzikowych. Jakość oliwek do kąpieli poparta jest atestem, a produkty nie są w żadnej fazie produkcji testowane na zwierzętach (cruelty-free).

Sposób użycia: Pod prądem wody wlej do przygotowanej kąpieli odpowiednią ilość oliwki. Oliwkę do kąpieli z roślinkami przechowuj w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze do 25 °C. Oliwka nie tylko wspomaga mycie ciała ale także wypielęgnuje i zrelaksuje całe ciało.

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Oliwka do kąpieli macierzanka 200 ml
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.