Oliwka do kąpieli eukaliptusowa 200 ml

Oliwka do kąpieli z roślinkami i olejkiem eterycznym eukaliptusowym.
Kod: OLV-22
Z ROŚLINKAMI

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 4532236 oraz 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

Oliwka do kąpieli z roślinkami i olejkiem eterycznym eukaliptusowym na prezent. Świeżo zerwane rośliny umieszczone we flakonie spełniają role dekoracyjną. Użyte są jedynie surowce odpowiednich fragmentów roślin w których znajdują się związki czynne takie jak flawonoidy, glikozydy czy olejki terpenowe. Właściwe stosowanie naparów, odwarów, maceracji czy nalewek z ziół wymaga dużej wiedzy. Dodane jednak do oliwek podnoszą jakość i komfort kąpieli chroniąc skórę przed wysuszeniem i podrażnieniami.

Świeżo zerwane rośliny i płatki kwiatów wzbogacane wonnymi olejkami eterycznymi, witaminami, maceracjami oraz ekstraktami kwiatów i dziko rosnących ziół to surowce użyte w oliwkach do kąpieli Lavea. Użyte są jedynie surowce odpowiednich fragmentów roślin w których znajdują się związki czynne takie jak flawonoidy, glikozydy czy olejki terpenowe. Właściwe stosowanie naparów, odwarów, ekstraktów, maceracji czy nalewek z ziół wymaga dużej wiedzy. Dodane jednak do oliwek podnoszą jakość i komfort kąpieli chroniąc skórę przed wysuszeniem i podrażnieniami. Jakość oliwek do kąpieli poparta jest atestem, a produkty nie są w żadnej fazie produkcji testowane na zwierzętach (cruelty-free).

Eukaliptus (łac. Eucalyptus Globulus) jest olejkiem eterycznym i tradycyjnym środkiem leczniczym Aborygenów w czasie infekcji i gorączek w dalekiej Australii. Równie dobrze wykorzystywany jest w kosmetyce naturalnej ze względu na jego właściwości antyseptyczne. Olejek eukaliptusowy likwiduje wszelkiego rodzaju opryszczki, napięciowe bóle głowy i infekcje wirusowe.

Sposób użycia: Pod prądem wody wlej do przygotowanej kąpieli odpowiednią ilość oliwki. Oliwkę do kąpieli z roślinkami przechowuj w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze do 25 °C. Oliwka nie tylko wspomaga mycie ciała ale także wypielęgnuje i zrelaksuje całe ciało.

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Oliwka do kąpieli eukaliptusowa 200 ml
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.