Olejek do kąpieli antistress wellness 400 ml

Olejek do kąpieli wellness antistress melisa z miętą, cytrusami i olejkiem z konopi.
Kod: OL-03
ANTISTRESS

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 4532236 oraz 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

Olejek do kąpieli wellness antistress melisa z miętą i cytrusami oraz z olejkiem z konopi. Olejkowa kąpiel melisowo-cytrusowo-miętowa ma dobroczynne działanie na system nerwowy, we wszelkich niepokojach i stresach, przemęczeniu fizycznym i psychicznym. Ta aromaterapeutyczna kąpiel ma uspokajający charakter, pomaga pozbyć się zmęczenia i pozytywnie nastraja organizm na cały następny dzień. Pierwiastki znajdujące się w olejkach są potrzebne do reakcji chemicznych, które ciągle zachodzą w ciele człowieka regulując procesy metaboliczne. W zależności od rodzaju dodanego olejku eterycznego kąpiel działa odprężająco, pobudzająco lub też pozytywnie na problemy skórne. Jakość olejków do kąpieli Lavea poparta jest atestem, a produkty nie są w żadnej fazie produkcji testowane na zwierzętach (cruelty-free).

Mięta lekarska (łac. Mentha Piperita) ma działanie antyseptycznie, wywołuje uczucie chłodu i odświeża, co jest korzystne zwłaszcza w porze letniej. Mięta posiada właściwości zarówno rozgrzewające jak i chłodzące.

Sposób użycia: Pod prądem wody wlej do przygotowanej kąpieli odpowiednią ilość olejku relax. Olejek przechowuj w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze do 25 °C. Olejek nie tylko wspomaga mycie ciała ale także wypielęgnuje i zrelaksuje całe ciało. Optymalna temperatura orzeźwiającej porannej kąpieli w olejku to około 30ºC. Natomiast relaksująca kąpiel wieczorna, tuż przed snem, może być cieplejsza nawet o osiem stopni. Organizm wtedy doskonale odpoczywa i relaksuje się. Dlaczego więc nie zafundować mu odrobiny luksusu?

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Olejek do kąpieli antistress wellness 400 ml
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.