Mydło muszla morski wiatr z algami 100 g

Mydło glicerynowe morski wiatr z japońskimi algami morskimi Nori.
Kod: DM-02
FIGURKI

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 4532236 oraz 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

Mydło glicerynowe muszla morski wiatr z algami morskimi z olejkiem zapachowym morskim. Zawarte w mydłach algi morskie usuwają toksyczne substancje zalegające w skórze, mają właściwości głęboko penetrujące i emulgujące tłuszcz. Zawierają duże ilości mikro i makro elementów, pierwiastki śladowe i witaminy, które są niezbędnymi czynnikami dla procesów życiowych tkanek. Mydło regularnie stosowane poprawia gładkość, jędrność i elastyczność skóry.

Algi to tzw. "zielony kosmetyk przyszłości" który wzmacnia odporność organizmu, stymuluje metabolizm komórek i widocznie ujędrnia skórę. Badania wykazały, że algi chronią ludzkie keranocyty i fibroplasty przed działaniem wolnych rodników opóźniając starzenie skóry. Ekstrakty z alg morskich usuwają także toksyczne substancje zalegające w skórze, mają właściwości głęboko penetrujące i emulgujące tłuszcz. Mydło regularnie stosowane powoduje znaczny ubytek tkanki tłuszczowej, poprawia gładkość i elastyczność skóry.

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Mydło muszla morski wiatr z algami 100 g
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.