Mydło kwiat lotosu DHEA 1000 g

Kwiat lotosu mydło robione ręcznie glicerynowe z hormonem młodości DHEA.
Kod: FB-03
MAGNIFICA

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

Stymulujące mydło luksusowe z hormonem młodości DHEA i fitohormonami. Zawiera wyciąg z owoców tropikalnych noni, diosgeninę, hormon roślinny wpomagający procesy metaboliczne w komórkach skóry i opóźniający procesy jej starzenia. Mydło kwiat lotosu polepsza kondycję skóry, poprawia jej elastyczność i stymuluje regenerację naskórka. Dłuższe stosowanie mydła poprawia sprężystość skóry, powoduje wyraźne spłycenie zmarszczek, zmniejsza także przebarwienia, nadając jej jednolity koloryt. Mydła z feromonami nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego, a ich produkcja w żadnej jej fazie nie wiąże się z jakimikolwiek testami z udziałem zwierząt (cruelty-free).

DHEA (Dehydroepiandrosteron) jest chemicznie podobny do testosteronu i podnosi jego poziom. Natomiast poziom DHEA zaczyna się podnosić w wieku 7 lat, a swój szczyt osiąga w wieku 24 lat u mężczyzn oraz w wieku 15-19 lat u kobiet. Potem stopniowo spada, aby w wieku 70 lat zachować tylko 10 procent z dawnej "świetności". Ludzie starsi z wyższym poziomem tego hormonu są zdrowsi fizycznie i umysłowo niż ich rówieśnicy z mniejszym poziomem. Hormon DHEA ma więc działanie odmładzające.

Tagi: dzień kobiet, matki, serce

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Mydło kwiat lotosu DHEA 1000 g
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.