Mydło glicerynowe z nanosrebrem 1200 g

Glicerynowe mydło z nanosrebrem i prowitaminą A w blokach na wagę. Bardzo polecane w obecnym okresie epidemii koronawirusa.
Kod: LB-01
SPECIAL

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

Mydło glicerynowe robione ręcznie z nanosrebrem na bazie surowców najwyższej jakości.

Zawiera nano cząstki srebra koloidalnego, które jest skutecznym i naturalnym środkiem niszczącym ponad 650 różnych bakterii, wirusów oraz pleśni i grzybów. Polecane w okresie epidemii wirusem COVID-19.

Samo nanosrebro wspomaga także leczenie oparzeń, egzem, wyprysków i grzybic. Oczyszcza skórę z toksyn i martwych ciał mikrobów oraz przyśpiesza regeneracją uszkodzonego naskórka. Mydło doskonale nadaje się dla alergików. Nie zawiera syntetycznych substancji barwiących ani chemicznych substancji zapachowych.

Aż 97% surowców przeznaczonych do wyrobu mydeł pochodzi z surowców roślinnych. Naturalne kosmetyki i mydła glicerynowe LAVEA® opracowane zostały m.in. w celu stymulacji procesów ochronnych zachodzących w skórze.

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Mydło glicerynowe z nanosrebrem 1200 g
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.