Mydło delfin z wodorostami 1400 g

Mydło delfin z wodorostami i z minerałami z Morza Martwego robione ręcznie z mydlanymi elementami dekoracyjnymi.
Kod: KB-07
PRESTIGE

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

Ręcznie robione mydło glicerynowe z olejkiem migdałowym oraz z dodatkiem alg morskich i minerałów z Morza Martwego, zostało wykonane wyłącznie na bazie surowców roślinnych. To mydło glicerynowe jest mydłem wieloskładnikowym o unikalnej recepturze Lavea®. Wodorosty zawarte są w tym sympatycznym mydełku uznawane są jako "zielony kosmetyk przyszłości" czyniąc Twoją skórę gładszą i jędrniejszą. Przy swoich niewątpliwych walorach dekoracyjnych mydło wykazuje jednocześnie właściwości wspomagające ochronę Twojej skóry.

Dzięki wysokiej koncentracji minerałów z Morza Martwego z alg morskich zawartych w mydle może być ono wyśmienitym i doskonałym środkiem do pielęgnacji skóry problemowej np. typu trądzikowego czy też przy napięciu mięśni. Minerały z Morza Martwego (Dead Sea Minerals) są w 100% naturalnymi minerałami pochodzącymi z największego i najbogatszego źródła mineralnego świata t.j. Martwego Morza.

Algi morskie Nori (Porphyra Umbilicalis) to japońskie wodorosty zawierające dużo białka, witamin i minerałów, które wnikają w skórę czyniąc ją gładką i przyjemną w dotyku. Algi to zielony kosmetyk przyszłości, wzmacnia odporność organizmu, stymuluje metabolizm komórek oraz widocznie ujędrnia skórę. Zawarte w algach Nori polifenole posiadają właściwości antyoksydacyjne, antyrodnikowe i przeciwzapalne.

Tagi: dzień dziecka, morskie

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Mydło delfin z wodorostami 1400 g
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.