Mydło błoto i sól z Morza Martwego 650 g

Mydło naturalne wyrabiane ręcznie na wagę w formie płaskiego bloku z czarnym błotem i solą z Morza Martwego (peeling).
Kod: LB-14A
SPECIAL

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

Naturalne ręcznie robione mydło glicerynowe wykonane na bazie surowców roślinnych z dodatkami błota i soli z Morza Martwego. Mydło wykonane jest w formie płaskiego bloku z naniesionymi wgłębieniami. Wgłębienia w płaskim bloku są po to, aby łatwiej można było pociąć blok nożem na równe kostki. Sól i błoto są naturalnymi wytworami tego morza i bardzo znanymi ze swego dobroczynnego, a przede wszystkim leczniczego działania na skórę.

Sól i błoto z Morza Martwego wspomaga leczenie łuszczyc, egzem i innych skórnych dolegliwości. Zaletą tych mydeł jest ich wyjątkowe działanie pielęgnacyjne, nawilżenie, a także uelastycznienie skóry i uzupełnienie drogocennych minerałów. Działa jak dobroczynny balsam uwalniając minerały prosto do Twojej skóry. Mydła te mają delikatne działanie peelingujące.

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Mydło błoto i sól z Morza Martwego 650 g
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.