20. Herbal-Fruits

Mydła glicerynowe herbal i fruits

To mydła glicerynowe na wagę, od początku do końca ręcznie wyrabiane obejmujące w swym procesie wyrobu mieszanie mydła, jego cięcie, utwardzanie i wykonanie opakowania. Jedną z korzyści jakie dają mydła LAVEA jest to, że zawierają glicerynę roślinną, naturalny środek utrzymujący odpowiednie nawilżenie skóry oraz ekstrakty z ziół leczniczych.

Mydła herbal i fruits wysychają w sposób naturalny co nie ma wpływu na ich jakość. Odznaczają się pięknymi barwami i niezwykłymi zapachami uzyskanymi dzięki kombinacji roślinnych i wonnych olejów. Większość powszechnych mydeł nie zawiera naturalnej gliceryny ponieważ jest ona celowo usuwana i odsprzedawana do produkcji innych kosmetyków, żywności, a nawet materiałów wybuchowych (jak np. nitrogliceryny). Do wyrobu mydeł nie została użyta żadna z technologii, która jest powszechnie stosowana w chemicznych zakładach.

Mydła jogurtowe i serwatkowe to pierwsze w Polsce mydła probiotyczne, które są zaprojektowane i wykonane z wykorzystaniem homofermentatywnych szczepów probiotycznych bakterii mlekowych grupy (Lactobacillus acidophilus). Mydła te zawierają kompleks witamin z grupy B, proteiny mleczne i biopierwiastki, odnawiają naskórek, regenerują i odżywiają. Są wyjątkowe do codziennej pielęgnacji skóry zmęczonej, suchej i wrażliwej. Nie każda jednak bakteria mlekowa jest probiotykiem. Istnieje szereg kryteriów i cech jakie powinny spełniać szczepy probiotyczne. Wybrane cechy probiotyku muszą być spełnione i udokumentowane badaniami klinicznymi.

Mydła aromaterapeutyczne to grupa, która należy do ekskluzywnych mydeł glicerynowych ręcznie robionych najwyższej jakości. Mają żywe i naturalne barwy oraz zniewalają swoim niebanalnym zapachem. Dzięki zawartości olejów eterycznych mydła te posiadają aromaterapeutyczne działanie. Łączą w sobie elementy dekoracyjne i ozdobne z jednoczesnym pozytywnym działaniem na skórę i cały organizm. 

Produkty 13 do 13 z 13

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 13 do 13 z 13

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2