Mufinka do kąpieli czekolada straciatella 45 g

Solna mufinka musująca do kąpieli z olejkami straciatella i czekoladą.
Kod: MF-02
MUSUJĄCE

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 4532236 oraz 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

Mufinka musująca do kąpieli czekolada straciatella z olejkami i czekoladą. Posiada także specjalne dodatki wygładzająco - hydratyzujące. Mufinki solne posiadają działanie pielęgnacyjne i terapeutyczne na całe ciało. W czasie kąpieli działają odprężająco i regeneracyjnie na skórę, pobudzają krążenie, odświeżają, zapobiegają szybkiemu wysuszaniu skóry, relaksują, a także łagodzą zmęczenie i codzienne stresy.

Sól musująca do kąpieli oczyszcza skórę, relaksuje umysł i odpręża ciało. Zmiękcza wodę, barwi ją i nadaje piękny zapach w czasie kąpieli. Kąpiel z solą musującą jest więc bardzo przyjemna, a główną jej zaletą jest zapobieganie zbyt szybkiemu wysuszaniu się skóry. Bardzo intensywny zapach tworzący się podczas musowanie soli sprawia, że każda kąpiel staje się wielką, fantastyczną przygodą.

Czekolada (Chocolate) w dawnych czasach była traktowana z niezwykłą czcią i pełniła szczególną funkcję podczas odprawiania świętych rytuałów. Ze względu na swe własności i działanie zyskała miano "Napoju Bogów". Czekolada wpływa na wzrost poziomu serotoniny i endorfiny w mózgu i dlatego nazwana jest hormonem szczęścia.

Sposób użycia: Przygotuj ciepłą kąpiel i wrzuć pod prądem wody jedną mufinkę. Mufinka musując rozpuści się i wytworzy przyjemny zapach w łazience. Kąpiel odpręży ciało i przywróci elastyczność skórze przeciwdziałając jednocześnie jej wysuszeniu. Kosmetyk ten wrażliwy jest na działanie promieni słonecznych, dlatego też chroń go przed słońcem i trzymaj w suchym oraz ciemnym miejscu w temperaturze poniżej 25 °C. Dla zdwojenia efektu w kąpieli możesz zużyć dwie, a nawet trzy mufinki.

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Mufinka do kąpieli czekolada straciatella 45 g
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.