Maseczka do twarzy algi morskie 25 g

Przeciwstarzeniowa maseczka do twarzy z algami morskimi i aloe vera w formie gotowej do użytku.
Kod: MK-03D
GLINKI I MASKI

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

Gotowa regenerująca przeciwstarzeniowa maseczka do twarzy z wyciągiem z czerwonobrunatnych alg morskich i aloesu. Bardzo wygodna i prosta w użyciu zawierająca także zbawienne dla cery dodatki w postaci białego sera i serwatki. Maseczka zawiera aktywne składniki i ekstrakty alg morskich bogate w naturalne minerały, witaminy i pierwiastki śladowe. Działa na skórę odżywczo, trwale usuwa początki starzenia się skóry. Maseczka zapewni Ci zdrowy wygląd cery i będzie sprzyjała zachowaniu urody i młodości

Algi morskie (łac. Chondrus Crispus) wydobyte z północnej części Oceanu Atlantyckiego. W języku irlandzkim nazywana jest Carragaheen co oznacza "mech skały". Algi posiadają właściwości adaptogenne i antyoksydacyjne. Dzięki zawartości białek, polisacharydów, mikroelementów takich jak jod, żelazo i bromu, witaminy A i B1 oraz wiele substancji zapobiegających krzepnięciu krwi.

Sposób użycia: Otwórz saszetkę, wyjmij nasączoną maseczkę i rozłóż ją. Przyłóż na twarz, wygładź palcami wszelkie nierówności. Tak pozostaw maseczkę na 20 minut, a następnie zdejmij ją. Delikatnie wmasuj resztki serum z maseczki i poczekaj aż serum się wchłonie. W tego typu maseczce niczego nie musisz mieszać, niczym się brudzić. Maseczka jest bardzo prosta do zastosowania.

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Maseczka do twarzy algi morskie 25 g
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.