Masażer do ciała antycelulitowy

Naturalny masażer antycellulitowy usuwający tzw. pomarańczową skórkę.
Kod: WB-01
MASAŻERY

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 4532236 oraz 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

Masażer antycellulitowy z twardego drewna bukowego usuwający tzw. pomarańczową skórkę. Powoduje przyjemne odprężenie całego organizmu. Jest bardzo łatwy w użyciu. Zaraz po wyjęciu z opakowania, tuż po chwili jest gotowy do pracy. To jeden z najtańszych sposobów na zapewnienie sobie znakomitego relaksu i odprężenia. Wszelkiego rodzaju masażery do ciała to bardzo praktyczne i przydatne akcesoria w każdej łazience. Poza ich podstawową właściwością jaką jest masaż ciała i pobudzanie krążenia.

Masaż (Massage) powoduje przyspieszenie krążenia krwi, lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek oraz rozluźnienie mięśni, a dzięki temu łagodzenie bólu wywołanego ich napięciem. Wpływa na przesuwanie nadmiaru wody w przestrzeniach międzykomórkowych i stymuluje układ limfatyczny. Działa również znakomicie na wszelkiego rodzaju blizny.

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Masażer do ciała antycelulitowy
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.