360. Miód

Mleczko pszczele i miód

Mleczko pszczele (Royal Yelly) uznawane jest za punkt kulminacyjny naturalnej biosyntezy kolagenu dzięki cudownej kombinacji wartości odżywczej i specyficznych substancji w nim zawartych. Stymuluje odnowę biologiczną tkanek. Zawiera wszystkie elementy, które są niezbędne dla procesów wzrostu, rozwoju i normalnego funkcjonowania organizmu człowieka, białko (proteiny), lipidy, węglowodory oraz minerały i witaminy. Kosmetyk naturalny wszech czasów - mleczko pszczele i miód.

Oczyszczająca dla skóry linia kosmetyków Detox z herbatką do kąpieli zaprojektowana jest z przeznaczeniem do higieny całego ciała, a w szczególności do oczyszczania skóry z zalegających tam toksyn. Kosmetyki te kompleksowo oczyszczają i odżywiają skórę oraz uzupełniają komórki skóry w brakujące mikroelementy i minerały. Seria kąpielowa Detox Skin Care to pionierska produkcja kosmetyków ręcznie robionych ze względu na sposób oddziaływania na skórę i cały organizm. Działają one na skórę dwukierunkowo zarówno od zewnątrz (żel pod prysznic, olejek do masażu i mydło) jak i od wewnątrz (kosmetyk wewnętrzny - herbata oczyszczająca).

Serie kosmetyków na bazie miodu i mleczka pszczelego są opracowane przez doktorów nauk medycznych zajmujących się apiterapią, dziedziną medycyny zajmującą się leczeniem i profilaktyką schorzeń za pomocą produktów pszczelich. Jakość kosmetyków poparta jest atestem, a ich produkcja nie wiąże się z jakimikolwiek testami z udziałem zwierząt. (cruelty-free).

4 produkt(ów)

na stronę

4 produkt(ów)

na stronę