370. Argan-Herbata-Frezja

Linie kosmetyczne na prezent - Zioła

Z olejkiem arganowym

Olejek arganowy (Argania Spinosa) to "Eliksir Młodości" i tzw. płynne złoto Maroka posiadający niezwykłe działanie odmładzające na skórę. Na dzień dzisiejszy ten olejek jest najbogatszym we właściwości pielęgnacyjne olejem produkowanym na świecie. Posiada nienasycone kwasy tłuszczowe (80%), głównie kwasy omega-6 i omega-9. Olejek arganowy zawiera prawie 100 substancji czynnych, w tym pięć grup związków antykancerogennych: karoteny, polifenole o działaniu antyoksydacyjnym i przeciwrodnikowym, sterole regenerujące naskórek, tokoferole i alkohole łagodzące objawy alergii. Linia kosmetyków z olejem arganowym jest zdobiona perełką i może być z powodzeniem przeznaczona na prezent.

Z zieloną herbatą

Ekstrakt z zielonej herbaty (Thea Sinesis) chroni skórę przed wolnymi rodnikami oraz przed szkodliwymi wpływami zanieczyszczonego środowiska, dotlenia komórki skóry, pobudza procesy odnowy komórek. Jest bogatym źródłem prowitaminy A oraz witamin B1, B2, C, PP, K i wielu mikroelementów. Zawarte w zielonej herbacie flawonoidy skutecznie usuwają wolne rodniki z organizmu, zaś polifenole pomagają zapobiegać miażdżycy i chorobom serca. Związki te działają przeciwzapalnie i bakteriobójczo, łagodzą reakcje alergiczne. Wpływają na ciało i psychikę harmonizująco, odprężająco i energizująco. Linia kosmetyków z zieloną herbatą jest zdobiona i może być z powodzeniem przeznaczona na prezent.

Z frezją

Frezja posiada zapach, który uspokaja i relaksuje, zaś kąpiel poprawia i uelastycznia skórę oraz naczynia krwionośne. Wpływa na ciało i psychikę harmonizująco, odprężająco i uspokajająco zmniejszając przetłuszczanie się skóry i poprawiając jej koloryt. Ta linia kosmetyków pielęgnacyjnych kąpielowych na prezent z wyciągiem płatków frezji jest ręcznie zdobiona. Aktywne substancje zawarte w tych kosmetykach wspierają naturalną zdolność regeneracyjną komórek skóry, przywracają nawilżenie oraz naturalne pH skóry. To delikatna pielęgnacja skóry wyciągiem płatków frezji, która sprawia że skóra jest odżywiona, jedwabiście gładka i delikatnie pachnąca. Linia kosmetyków z frezją jest ręcznie zdobiona i może z powodzeniem być przeznaczona na prezent.

10 produkt(ów)

na stronę

10 produkt(ów)

na stronę