Kulki musujące do kąpieli 10 g

Kulki musujące do kąpieli.
Kod: SA-04
MUSUJĄCE

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

Kulki musujące do kąpieli i specjalnymi dodatkami wygładzającymi i hydratyzującymi. Kula musująca do kąpieli oczyszcza skórę, relaksuje umysł i odpręża ciało. Zmiękcza wodę, barwi ją i nadaje piękny zapach w czasie kąpieli. Kąpiel musująca jest więc bardzo przyjemna, a główną jej zaletą jest zapobieganie zbyt szybkiemu wysuszaniu się skóry. Bardzo intensywny zapach tworzący się podczas musowanie kulek sprawia, że każda kąpiel staje się wielką, fantastyczną przygodą.

Sposób użycia: Przygotuj ciepłą kąpiel i wrzuć pod prądem wody 1-5 kulek. Kulki musując rozpuszczą się i wytworzą przyjemny zapach w łazience odprężając ciało. Kąpiel przywraca elastyczność skórze i przeciwdziała wysuszeniu skóry. Produkt kosmetyczny chroń przed słońcem, przechowuj go w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze poniżej 25 °C.

Tagi: Wielkanoc, święta, Boże Narodzenie

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Kulki musujące do kąpieli 10 g
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.