Kontakt

Oferta mydeł, kosmetyków naturalnych i organicznych kierowana jest do właścicieli posiadających sklepy stacjonarne z kosmetykami naturalnymi, sklepy typu mydlarnie, drogerie z naturalnymi kosmetykami, perfumerie i sklepy z upominkami. Kosmetyki naturalne z mydłami i akcesoriami do kąpieli mogą także zainteresować kwiaciarnie, galerie, salony kosmetyczne, gabinety odnowy, salony SPA, firmy handlowe, agencje reklamowe i hurtownie kosmetyczne.

Oto nasze dane kontaktowe:

Lavea Poland, 44-280 Rydułtowy, ul. Błękitna 6

Biuro handlowe: tel. 32 7936788

Email: info@lavea.pl

WWW: www.lavea.pl

Współrzędne GPS: 50°03'39.392"N   18°24'43.324"E

Mydła i kosmetyki naturalne Lavea posiadają największą ilością nagród, certyfikatów i wyróżnień otrzymanych w największych konkursach pro-jakościowych w Polsce. Przyłącz się więc do współpracy. Możesz na początek wydzielić tylko mały kącik w swoim sklepie, potem poszerzyć o następne produkty, a wówczas Twój sklep urośnie do rangi sklepu specjalistycznego. Pozyskasz stałych i wiernych klientów, którzy znajdą u Ciebie to czego oczekują, kosmetyki ręcznie robione wysokiej jakości.

Jeżeli chcesz zostać Autoryzowanym Partnerem Handlowym Lavea i podpisać z nami umowę, wówczas przedstawimy Ci preferencyjne i bardzo korzystne warunki współpracy.