Glicerynowe mydło reklamowe 100 g

Glicerynowe mydło reklamowe o dowolnej barwie i zapachu przedstawiające logo lub napis w formie graficznej.
Kod: MR-01
NA ZAMÓWIENIE

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

Mydło reklamowe to mydełko glicerynowe ręcznie robione kryształowe z wtopionym znakiem graficznym (np. kwiat, rysunek, napis, logo i inne). Najwyższej jakości mydła reklamowe i mydła pamiątkowe robione ręcznie mogą być przeznaczone na bardzo różne okazje. Wymiary mydła reklamowego są następujące:

  • długość 76 mm
  • szerokość 36 mm
  • grubość 28 mm

Mydła reklamowe to mydła pamiątkowe, promocyjne, realizowane są na zamówienie. Znak graficzny reklamowy na mydle może być dowolnego kształtu, także barwa mydła i jego zapach jest do uzgodnienia.

Gliceryna roślinna zawarta w mydłach osłania skórę, przenikając do przestrzeni między-komórkowych, gdzie wiąże ilość wody niezbędną do zachowania prawidłowego nawilżenia skóry. Wygładza i poprawia jej elastyczność, reguluje procesy prawidłowej odnowy naskórka.

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Glicerynowe mydło reklamowe 100 g
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.