200. Olejki dwufazowe

Kosmetyki z Morza Martwego

Minerały z Morza Martwego

Minerały zawarte w olejkach Lavea są w 100% naturalnymi minerałami pochodzącymi z największego i najbogatszego źródła mineralnego świata t.j. Martwego Morza. Olejki i oliwki dwufazowe do kąpieli Lavea z minerałami z Morza Martwego nadają się idealnie dla wrażliwej skóry z tendencjami do zapaleń. Zawartość tych minerałów uzupełnia straty w skórze przy częstym myciu. Nie naruszają naturalnego pH, a przy prawidłowym stosowaniu zagwarantują skórze doskonałą ochronę.

Sole z Morza Martwego

Sól z Morza Martwego działa uspakajająco i relaksująco na całe ciało, usuwa m.in. zmęczenie mięśni, oczyszcza i rewitalizuje skórę oraz usuwa z niej szkodliwe substancje. Minerały dodają cerze świeżości, witalności i blasku, nawilżając ją i oczyszczając, przez co pozostaje ona miękka i delikatna.

Oliwki z minerałami z Morza Martwego

Oliwka jako kosmetyk szybko się wchłania, utrzymuje dostateczny poziom nawilżenia skóry i zapobiega jej wysuszaniu. Jest bogata zwłaszcza w minerały, odżywia skórę i wspomaga jej regenerację. Dodatkowo oliwki wzbogacane są olejkami eterycznymi i ekstraktami z roślin w celu wywołania określonego, wzmocnionego działania pielęgnacyjnego oraz terapeutycznego.

2 produkt(ów)

na stronę

2 produkt(ów)

na stronę