310. Szampony i odżywki

Aktywny szampon do włosów

Pielęgnacja włosów

Szampony były już używane do mycia włosów bardzo dawno temu. Obecnie powraca się do tych starych sposobów mycia i pielęgnacji włosów. Nasza mydlarnia wyrabia ręcznym sposobem szampony, które zawierają m.in. olejki eteryczne drzewa herbacianego (łac. Melaleuca Alternifolia), ekstrakty z aloesu (łac. Aloe Vera) i ekstrakty z korzenia mydlnicy lekarskiej (łac. Saponaria Officinalis). Sama mydlnica lekarska jest stosowanym od wieków jako szampon naturalnym środkiem myjącym. Ekstrakty przenikając głęboko do warstw skóry odżywiają cebulki włosów nawet kilka dni po ich aplikacji.

Szampony w szklanych dzbankach na prezent

Szampony do włosów wzbogacane są dodatkowo witaminą B5, witaminą E, ekstraktem z brzozy, pokrzywy, rumianku oraz olejkami eterycznymi szałwii (łac. Salvia Officinalis) i lawendy lekarskiej (łac. Lavandula Officinalis). Dodatki te wykazują wyjątkowo silne działanie regeneracyjne, wzmacniające włosy i przeciwłupieżowe.

Opakowania są ekologiczne z grubego szkła z naturalnym korkiem i przyjazne dla środowiska. Mogą być w 100% poddane recyklingowi.

8 produkt(ów)

na stronę

8 produkt(ów)

na stronę