Czarne błoto z Morza Martwego 500 g

Czarne naturalne błoto mineralne z Morza Martwego w saszetce jako gotowa maseczka błotna.
Kod: SB-01
MORZE MARTWE

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

W 100% naturalne błoto mineralne z Morza Martwego o właściwościach pielęgnacyjnych i terapeutycznych. Ta maseczka błotna jest skuteczna w zwalczaniu cellulitu, tkanki tłuszczowej oraz rozstępów. Jest także pomocna w różnych problemach dermatologicznych. Aplikacja błotem pobudza układ krążenia, usuwa niepożądane substancje szkodliwe dla organizmu co przyspiesza przemianę materii. Specyficzny skład minerałów w błocie z Morza Martwego czynnie przyczynia się do odnowy i regeneracji komórek skóry. Minerały zawarte w błocie przenikają głęboko do warstw skóry, oczyszczają ją i usuwają obumarłe komórki naskórka.

Czarne błoto z minerałami z Morza Martwego nadaje się idealnie dla wrażliwej skóry z tendencjami do zapaleń. Zawartość tych minerałów uzupełnia straty w skórze przy częstym myciu. Nie naruszają naturalnego pH, a przy prawidłowym stosowaniu zagwarantują skórze doskonałą ochronę.

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Czarne błoto z Morza Martwego 500 g
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.