Nagrody, certyfikaty i wyróżnienia

Certyfikat Najlepsze w Polsce

Najlepsze w Polsce - The Best in Poland

Mydła Lavea® robione ręcznie otrzymały w 2013 roku Certyfikat Najlepsze® w Polsce. Później jeszcze certyfikat ten firma otrzymała w 2016 i 2019 roku. Wyróżnienie to jest tym cenniejsze, że przyznawane jest przez samych konsumentów. To godło Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów i Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług przyznawane jest najlepszym na polskim rynku produktom i usługom oferowanym przez polskie i zagraniczne firmy. Godło "Najlepsze w Polsce" uznane przez Komisję Unii Europejskiej jest wizytówką i gwarancją najwyższej jakości. Dlatego też mydła naturalne legitymowane tym godłem wyznaczają nowe standardy rynkowe nie tylko na rynku polskim, ale również na rynkach europejskim i światowym.

 

Certyfikat Solidna Firma

Solidna Firma

Po pozytywnej weryfikacji dokonanej przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych nasza firma została uhonorowana trzykrotnie Certyfikatami Solidna Firma® przyznawanymi w ramach Programu Gospodarczo - Konsumenckiego pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej za jakość świadczonych usług. Działając na trudnym rynku kosmetyków naturalnych jesteśmy dumni mogąc poszczycić się tak prestiżowym wyróżnieniem. Program Solidna Firma® wspiera i promuje rzetelne firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw. Program Gospodarczo-Konsumencki Solidna Firma®, to system oceny i weryfikacji przedsiębiorstw przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych. Nagroda ta jest więc wyrazem uznania dla prężnie działającej i odnoszącej sukcesy firmy LAVEA, a jej otrzymanie stanowi nobilitację i jest impulsem do dalszych prężnych działań na rzecz jej dalszego rozwoju.

 

Certyfikat Najwyższa Jakość

Najwyższa Jakość Quality International

Firma otrzymała certyfikat Najwyższa Jakość QI za mydła robione ręcznie, olejki do masażu i balsamy do ciała z masłem shea. Zdobycie Godła, Medalu i Certyfikatu Najwyższa Jakość przez naszą firmę jest potwierdzeniem, iż firma LAVEA stosuje najwyższe standardy, a także stanowi element budowania przewagi konkurencyjnej. Jest potwierdzeniem dla odbiorców, iż produkt jest najwyższej jakości, a sygnowanie ich Godłem Quality International dodatkowo wzmacnia ten przekaz. Patronat nad Programem Najwyższa Jakość Quality International, którego organizatorem jest redakcja Forum Biznesu, sprawują:

  • Ministerstwo Rozwoju Regionalnego,
  • Klub Polskie Forum ISO 9000,
  • Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Certyfikat Firma Roku

Firma Roku

Firma LAVEA® za swoje osiągnięcia i pozycję na rynku mydeł i kosmetyków została wyróżniona Certyfikatem Firmy Roku. Certyfikat Polish Product w kategorii Firma Roku przyznawany jest przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej jako wyróżnienie polskich podmiotów gospodarczych na rynku zagranicznym i krajowym. Certyfikaty Polish Product - Firma Roku - to czytelne i rozpoznawalne symbole dla mydeł i kosmetyków naturalnych marki LAVEA®. Posługiwanie się nimi automatycznie określa pochodzenie produktu i jego status. Jest potwierdzeniem wiarygodności firmy oraz jej nieskazitelnej opinii na rynku.

 

Lider Lokalnej Przedsiębiorczości

Lider Lokalnej Przedsiębiorczości

Konkurs ten ma na celu wyłonienie spośród kilku tysięcy firm funkconujących na terenie Śląska najlepszych przedsiębiorców. Kapituła konkursu brała pod uwagę takie czynniki jak: działanie na rzecz lokalnej społeczności, wspieranie akcji charytatywnych, zapobieganie bezrobociu oraz szeroko rozumianą społeczną odpowiedzialność biznesu. Zgłoszenia do konkursu nadsyłały urzędy miast, gmin i powiatów oraz organizacje pożytku publicznego, cechy rzemiosł, redakcje oraz organizacje pozarządowe. Patronat nad konkursem objął wicemarszałek województwa śląskiego oraz miesięcznik Europerspektywy, który jest też partnerem największych wydarzeń w Polsce. Jest nam więc niezmiernie miło, że dotychczasowa działalność naszej firmy została dostrzeżona przez kapitułę konkursu, a przyznanie nam tytułu Lidera Lokalnej Przedsiębiorczości jest dla nas wyrazem uznania dla prężnie działającej od 18 lat firmy.

 

Jakość roku

Jakość Roku

Organizatorzy konkursu Biznes Raport ukazujący się w Dzienniku Gazeta Prawna oraz Economy Life TODAY - Rzeczpospolita, a także Polskie Centrum Badań i Certyfikacji stawiając na promocję najlepszych polskich przedsiębiorstw, którym prześwieca jasno określony cel - najwyższa jakość pracy, produkcji i zarządzania potwierdzili wysokie standardy jakościowe produktów LAVEA®. W ideę tego największego w Polsce projakościowego konkursu Jakość Roku zaangażowała się także i wspiera ją TV Biznes. Patronami Honorowymi konkursu są: European Organization for Quality i Klub Polskie Forum ISO 9000. Wyprodukować dobre jakościowo wyroby to jedno, a powiedzieć to innym to drugie. I temu właśnie służy konkursu Jakość Roku. Nasza mydlarnia została dwukrotnie lauraetem tego konkursu w 2011, natomiast srebrnym w 2012 oraz złotym w 2013 roku. Firma pragnie wzmocnić swój wizerunek potwierdzając wysokie standardy jakościowe oraz sukces jaki odnoszą mydła i kosmetyki naturalne marki LAVEA®

 

Firma Godna Zaufania

Firma Godna Zaufania

Certyfikat "Firma Godna Zaufania" istnieje na polskim rynku od 2013 roku i jest jednym z najpopularniejszych wyróżnień wydawanych w Polsce. Przyznawany jest przedsiębiorcom cechującym się nieskazitelną opinią wśród klientów i kontrahentów. Firma LAVEA otrzymała Certyfikat "Firma Godna Zaufania 2016" za nienaganną opinię w Internecie, zasługi biznesowe, a przede wszystkim za jakość świadczonych usług i wyróżniające podejście do klienta. Nasz profesjonalizm, poparty rzetelnym prowadzeniem działalności gospodarczej, miał niezwykle istotny wpływ na wynik badania, który umożliwił przyznanie nam wyróżnienia.