Butelka szklana z naturalnym korkiem 50 ml

Butelka flakonik z brązowego szkła z naturalnym korkiem 50 ml
Kod: BT-02
BUTELKI

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 4532236 oraz 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

Ciemne szkło chroni zawartość butelki przed działaniem słońca. Może służyć do przechowywania olejków, płynnych żeli, serum do twarzy itp. Światło sprzyja bowiem utlenianiu się np. kwasów tłuszczowych. Taki flakonik gwarantuje, że promienie słoneczne nie wejdą w reakcję ze składnikami przechowywanego płynu czy olejku. Grube brązowe szkło jest dla zawartości olejku czymś w rodzaju okularów przeciwsłonecznych lub filtra.

Flakonik z naturalnym korkiem znakomicie nadaje się też do przechowywania różnych produktów płynnych i hydrolatów, które nie powinny mieć kontaktu z plastikiem.

Opakowania są ekologiczne - to eleganckie flakoniki z grubego brązowego szkła z naturalnym korkiem są przyjazne dla środowiska i mogą być w 100% poddane recyklingowi.

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Butelka szklana z naturalnym korkiem 50 ml
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.