Sól do kąpieli erotic z feromonami 250 ml

Upominkowa naturalna sól do kąpieli erotic z dodatkiem feromonów na prezent.
Kod: ER-04
EROTIC

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 4532236 oraz 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

Gruboziarnista sól do kąpieli bez parabenów o specjalnej recepturze zawierające feromony. Ta erotyczna, odmładzająca sól do kąpieli zabezpiecza skórę przed nadmiernym wysuszeniem. Podczas ciepłej kąpieli rozszerzają się pory skórne, a składniki aktywne przenikają do organizmu. Sól do kąpieli ten efekt wspomaga, regenerując jednocześnie skórę i polepszając jej ukrwienie. Ta luksusowa, stymulująca sól do kąpieli poprawia kondycję skóry, która rozpromienieje młodością i pięknem. Zawierająca feromony kąpiel wywoła doskonały nastrój i wyzwoli w Tobie uczucie szczęścia. Feromony zwiększają Twoją atrakcyjność jako kobiety i dodadzą Ci sexappeal'u działając na podświadomość mężczyzny.

Feromony (ang. Pheromones) i fitoendorfiny działają na każdego bez wyjątku, pomagają nie tylko w relacjach damsko - męskich ale i w codziennym życiu, na spotkaniach towarzyskich czy biznesowych. Feromony to bezwonne, lotne substancje hormonalne zwiększające naszą atrakcyjność, pobudzające zmysły i wyobraźnię. Są wytwarzane i emitowane przez człowieka, działające na podświadomość wabiąc osoby płci przeciwnej na poziomie instynktu jako miłosne oczarowanie. Feromony te zwane "Substancjami Miłości" są transmitowane do obszarów mózgu odpowiedzialnych za emocje w postaci sygnałów chemicznych informujących mózg człowieka o atrakcyjności płci przeciwnej. Zachodzi tu więc swoista komunikacja chemiczna. Podczas badań przeprowadzonych przez lekarza seksuologa 3/4 uczestników pozytywnie oceniło działanie użytych feromonów w mydłach i innych kosmetykach Lavea®. Najbardziej znanymi feromonami są Androstenol, Androsteron i Androstenon.

Fitoendorfiny to grupa hormonów, które kształtują odczucie zakochania, wywołują doskonałe samopoczucie i zadowolenie z siebie (tzw. hormon szczęścia). Wywołują więc efekt euforii i redukują uczucie bólu. Endorfiny są więc wewnętrznymi morfinami (ang. endogenic morphins) zawartymi w naszym mózgu.

Sposób użycia: 3-4 łyżek soli wsyp do przygotowanej kąpieli. Idealne efekty uzyskujemy w temperaturze 40-45°C i po 20 min trwania kąpieli solnej. Sól nie tylko umyje ciało ale także wypielęgnuje i zrelaksuje całe ciało.

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Sól do kąpieli erotic z feromonami 250 ml
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.