Olejek do kąpieli erotic z feromonami 250 ml

Upominkowy dwufazowy olejek do kąpieli erotic z dodatkiem feromonów na prezent.
Kod: ER-03
EROTIC

Zamówienia hurtowe są realizowane poprzez firmę kurierską DPD.

Kontakt poprzez e-mail codziennie w godz. od 8:00 - 24:00.

Tel. 32 4532236 oraz 32 7936788 od Pn-Pt w godz. od 8:00-16:00.

Oferujemy niezbędne materiały informacyjne do prowadzenia sprzedaży hurtowej.

Zostań naszym stałym klientem, a otrzymasz specjalny rabat.

Opis produktu
Szczegóły

Dwufazowy olejek do kąpieli erotic z dodatkiem feromonów. Ten olejek bez parabenów zawierający feromony jest erotycznym i odmładzającym olejkiem do kąpieli zabezpieczającym skórę przed nadmiernym wysuszeniem. Po wymieszaniu obu faz olejku w kąpieli cząsteczki jego ściśle przylegają do skóry wpływając na opóźnienie procesów starzenia skóry, co w efekcie pomaga tkankom skórnym odzyskać lepszą sprężystość i blask. Ten luksusowy, stymulujący olejek do kąpieli poprawia kondycję skóry, która rozpromienieje młodością i pięknem. Wywołuje doskonały nastrój i wyzwala w Tobie uczucie szczęścia. Zwiększają Twoją atrakcyjność i dodadzą sexappeal'u działając na podświadomość mężczyzny, a sytuacje życiowe od flirtu po spotkania towarzyskie czy biznesowe staną się łatwiejsze.

Feromony (ang. Pheromones) i fitoendorfiny działają na każdego bez wyjątku, pomagają nie tylko w relacjach damsko - męskich ale i w codziennym życiu, na spotkaniach towarzyskich czy biznesowych. Feromony to bezwonne, lotne substancje hormonalne zwiększające naszą atrakcyjność, pobudzające zmysły i wyobraźnię. Są wytwarzane i emitowane przez człowieka, działające na podświadomość wabiąc osoby płci przeciwnej na poziomie instynktu jako miłosne oczarowanie. Feromony te zwane "Substancjami Miłości" są transmitowane do obszarów mózgu odpowiedzialnych za emocje w postaci sygnałów chemicznych informujących mózg człowieka o atrakcyjności płci przeciwnej. Zachodzi tu więc swoista komunikacja chemiczna. Podczas badań przeprowadzonych przez lekarza seksuologa 3/4 uczestników pozytywnie oceniło działanie użytych feromonów w mydłach i innych kosmetykach Lavea®. Najbardziej znanymi feromonami są Androstenol, Androsteron i Androstenon.

Fitoendorfiny to grupa hormonów, które kształtują odczucie zakochania, wywołują doskonałe samopoczucie i zadowolenie z siebie (tzw. hormon szczęścia). Wywołują więc efekt euforii i redukują uczucie bólu. Endorfiny są więc wewnętrznymi morfinami (ang. endogenic morphins) zawartymi w naszym mózgu.

Sposób użycia: Przed użyciem wymieszaj obydwie fazy olejku, następnie do ciepłej kąpieli wlej 1 lub 2 łyżki olejku i zamieszaj ponownie aż powstanie pieniąca się emulsja. Olejek przechowuj w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze do 25 °C.

Recenzje
Napisz własną recenzję
Recenzujesz: Olejek do kąpieli erotic z feromonami 250 ml
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Skóra jest Twoją wizytówką, dlatego warto zadbać o jej wygląd stosując bezpieczną i skuteczną pielęgnację, sięgając po mydła i kosmetyki naturalne, czyli po to, co stworzyła natura. Stosowanie mydeł i kosmetyków naturalnych jednak wymaga zachowania szczególnej higieny (sic!). Nie należy je zostawiać na słońcu. Podstawową zasadą jest to aby zawsze kosmetyk naturalny starannie zamykać po użyciu i przechowywać go w suchym miejscu.